Zamawianie i rejestracja

Aby zamówić trzeba wiedzieć co można sobie zamówić do tego przyda się https://www.oetj.eu/rejestracja/

Lavender

REJESTRACJA  Jeśli naprawdę chcesz wejść w świat olejków eterycznych, powinieneś mieć do nich dostęp z pierwszej ręki – dostajesz w pakiecie: produkty YL z ceną niższą o 24%, bez zobowiązań.

Instrukcja do rejestracji kliknij TUTAJ masz numer osoby, która poleciła Ci Young Living i chcesz być w jej zespole: wpisz ID tej osoby w odpowiednich polach (Sponsor i Enroller). Jeśli bardzo chcesz być w naszym zespole wybierz sobie ID jednego z naszych ekspertów.

Zacznij od Programu Essential Rewards. Po polsku nazywam go Programem „Skarbonka” 🙂
To program doceniający stałych klientów – identycznie jak u Pani Anetki na placu. Kiedy przychodzisz regularnie, zawsze trafi Ci się albo coś taniej, albo Pani Anetka dorzuci pomidorka od siebie.

Tak samo jest w programie Essential Rewards, masz dostęp do promocji, za większe zamówienia dostajesz dodatkowe przydatne olejki eteryczne, no i jeszcze koszty przesyłki są niższe. Do skarbonki wpadają punkty, a one są jak pieniądz – prawie każdy olejek eteryczny można sobie kupić płacąc za niego punktami PV.

W Young Living zawsze masz dostęp do różnych materiałów, różnego rodzaju spotkań edukacyjnych, seminariów, szkoleń i warsztatów. Jest to możliwe, oczywiście tylko jeśli założysz sobie własne konto w Young Living. Nasz zespół TEAM ENJOY Polska organizuje dodatkowe spotkania, wykłady i warsztaty – dlatego warto do nas dołączyć. Jeśli brakuje Ci informacji i wiedzy, chcesz zorganizować spotkanie z olejkami eterycznymi YL w swoim mieście, napisz do nas: dworczynska@oetj.eu

Rejestracja w sklepie producenta on-line jest dla Ciebie problemem, nie zależy Ci wcale na niższej cenie i angażując kogoś do wykonania zakupu za ciebie chcesz mieć dla siebie olejki eteryczne Young Living, możesz kupować je w cenach detalicznych (jak w cenniku powyżej) na targach lub w sprzedaży bezpośredniej od dystrybutorów YL – dzwoniąc lub pisząc do kogoś z ekspertów. 

Jeśli masz już swój numer ID lub właśnie się zarejestrowałeś kliknij TUTAJ by przejść do strony logowania do sklepu Young Living . Jeśli link nie działa wybierz www.youngliving.com/en_eu

Na razie jeszcze strona do zakupów bezpośrednio w Young Living jest w języku angielskim, ale to niedługo się zmieni 🙂

By zobaczyć instrukcję zamawiania w kolejnych miesiącach kliknij INSTRUKCJA

ZAMAWIANIE po zalogowaniu – https://www.youngliving.com/pl_pl

Dlaczego Young Living?

Przeczytaj RAPORT SPECJALNY.
Poczytaj opisy olejków, artykuły z archiwum i odwiedzaj spotkania by z zasłyszaną wiedzą łatwiej korzystać z aromaterapii – wiedzy jest dużo, książek do przeczytania jeszcze więcej. My już wiele mamy przetłumaczonych i przepraktykowanych.

O olejkach Young Living piszą blogerki – zielarki i specjaliści naturoterapii – zawsze piszą, że Young Living to najwyższa półka. Nikt już na świecie nie stara się bardziej, by zaoferować Ci 25 lat doświadczenia w badaniach, pozyskiwaniu, programom gwarantującym jakość, właśnych lub bardzo partnerskich upraw. 

Dlaczego jeszcze?

Firma działa globalnie, olejki doręczane są niemal do każdego zakątka Ziemi.
Biur i biurokracji jest niewiele 🙂 jak na tak dużą firmę.

Rejestracja jest bezkosztowa! Aczkolwiek w miesiącu rejestracji wypada złożyć zamówienie, by nie tworzyć pustej energii.
Bez papierkowej roboty.
Nowoczesne i funkcjonalne Wirtualne Biuro zamówień, możesz się zalogować i zamawiać gdziekolwiek jesteś i tylko masz dostęp do internetu lub telefonu.
Faktury za zamówienia są wystawiane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Osoby indywidualne zmawiają i są fakturowane z obowiązującym w Polsce podatkiem VAT.
Firmy zamawiają przez WNT z Chorwacji i podatki odprowadzają same.

Wirtualne biuro (ang Virtual Office) jest w języku angielskim.
Dla jednych żaden problem dla innych kłopot… Co robić??

Można korzystać z google translator jak robiła to moja mama przez wiele lat, albo włączyć opcję „przetłumacz stronę” w swojej wyszukiwarce Google Chrome.
Można też odwiedzać nasze spotkanie olejkowe – takie techniczne sprawy pokazujemy i objaśniamy KAŻDEJ osobie, która o to poprosi.

Na spotkaniach, wąchamy olejki eteryczne znane od dawna kompozycje i te najnowsze, cieszymy się swoim towarzystwem i wymieniamy doświadczeniami. Absolutnie nie nakłaniamy nikogo do zakupu, nie robimy sprzedaży na spotkaniach. 

Masz pytania, a nie znasz odpowiedzi odezwij się i zapytaj.

Dla naszego zespołu ważny jest każdy człowiek – taka jest kultura Young Living i taka jest kultura TEAM ENJOY Polska. Coś ci się podoba podziel się tym z nami, coś ci się nie podoba – napisz do nas. Jeśli to nasz błąd pamiętaj jesteśmy tylko ludźmi, ale uczymy się każdego dnia i poprawiamy niedoskonałości.

Firma Young Living organizuje spotkania na całym świecie, także w Polsce. Spotkania organizują także eksperci Team Enjoy. Zobacz na stronę www.oetj.eu/wydarzenia i dołącz do nas w najbliższym terminie.

Spotkania z gośćmi zza granicy są tłumaczone, niosą ogrom wiedzy, która nie zawsze jest spisana tematycznie w książkach i dają Ci możliwość zadawania pytań, wiedza często wykracza poza sferę ciała – olejki eteryczne są przecież „pokarmem” dla mózgu jeśli chodzi o emocje, energetykę, frekwencje-częstotliwości i duchowość, bo dotykają naszego ciała eterycznego.

– A co w Young Living jest bezcenne???
– Olejki i mój osobisty świat bez chemikaliów i detergentów.
– I co jeszcze???
– Relacje! – To jest to coś niesamowitego kiedy młoda dziewczyna, mieszkająca z dala od rodziny poznaje dojrzałe, radosne i pełne życia kobiety, które wiele przeżyły, które mają wiedzę i chcą się nią dzielić, by uchronić siebie nawzajem przed niepotrzebnymi błędami życiowymi.
Niesamowite, kiedy obserwujemy przemianę: Zamkniętych i samotnych początkowo ludzi, (otoczonych dotychczas ludźmi, którzy nie rozumieli ich potrzeb z głębi duszy i serca) spotykających sobie pokrewne dusze. Jak z czasem otwierają się, zmienia się ich mowa ciała, jak emanują pięknem, dobrem i kulturą serca. 

Niesamowite jak ludzie zapracowani, dumni, szorstcy w traktowaniu najbliższych – łagodnieją i również otwierają swoje serca  <3


W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje umieszczone na stronie oetj.eu służą wyłącznie do celów informacyjno–edukacyjnych, a nie do stawiania diagnoz, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Omawiane na stronie produkty to substancje chemiczne, kosmetyki, suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych i stanowiące element troski o dobre samopoczucie i urodę. Informacje zawarte na oetj.eu pochodzą z wieloletnich doświadczeń i przekonań autorów oraz pozyskane są z różnych publikacji i ogólnodostępnej literatury . Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJĄ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe – Rozdział II WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA – Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zawsze zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), lekarz medycyny najlepiej z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, naturopata, dietetyk, inny.
Autorzy serwisu nie biorą odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Za dbanie o siebie i utrzymanie siebie w zdrowiu odpowiadasz Ty sam, a za metody leczenia odpowiada tylko i wyłącznie lekarz.
Dokładamy starań, aby informacje zawarte na stronie były prawdziwe, kompletne i aktualne, jeżeli jednak dostrzegasz jakiekolwiek nieprawidłowości, proszę o informację.