Olejki „Roll-on”

Kompozycje olejków w buteleczce z aplikatorem Roll-On:

Do masażu, łatwe w aplikacji – to dość istotne ułatwienie dla nowoczesnego i dynamicznego stylu życia. Kulka roll-on jest ze stali nierdzewnej.

Breathe Again

Kompozycja Breathe Again w roll-on jest chroniona sposród mieszanek olejków. Wspiera ona układ oddechowy w prawidłowych funkcjach. Breathe Again zawiera cztery silne olejki eukaliptusa: Eucalyptus Staigeriana, Eucalyptus Radiata, Eukaliptus Globulus i oryginalny Eucalyptus Blue. Olejki eukaliptusowe zawierają duże ilości cyneoli, które zostały zbadane pod kątem swoich właściwości korzystnych dla zdrowego funkcjonowania oddechu. Olejki eteryczne z mięty pieprzowej, mirtu, i copaiba stanowią podstawowy składnik tej kompozycji. Breathe Again jest dostępny w dogodnym roll-on, dzięki czemu można go aplikować i przeciwdziałać problemom zewnętrznym, całkiem naturalnie i miejscowo.

Ta kompozycja olejków została specjalnie skomponowana do wspierania zdrowia dróg oddechowych.

Stress Away

Roll-on Stress Away Essential Oil jest idealnnym naturalnym i prostym rozwiązaniem aplikacji olejku w sytuacjach stresowych codziennego dnia. 

Niezwykła kompozycja Wanilii, limonki i innych  olejków eterycznych zapewnia wygodne pozostawienie atakującego stresu za sobą. To pierwsza kompozycja Young Living, która połączyla wanilię, limonkę i okoteę. Stress Away ponaddto zawiera ceniony przez indian, a rzadko spotykany olejek eteryczny z drzewa copaiba. Warto wiedzieć, że jeśli jest dostępny w magazynie trzeba go zamawiać. Jest stałym dodatkiem w zestawie startowym Premium.

Dzięki praktycznej kulce (roll-on) , można swój ulubiony olejek używać w łatwy i szybki sposób nawet w zatłoczonych miejscach – jak perfumy.

Zmniejsza efekt stresu – pod ręką zawsze i wszędzie. 

Deep Relief

Deep Relief Essential Oil Roll-On to równiez zastrzeżona kompozycja  olejków eteryczncyh. Powstała specjalnie po to, by zmniejszać uporczywe napięcia mięśniowe.

Główne składniki tej kompozycji to olejki eteryczne Peppermint (Mentha piperita), Balsam Fir (Abies balsamea), Clove (Syzygium aromaticum), Vetiver, Wintergreen (Gaultheria procumbes), Lemon (Citrus limon), Helichrysum (Helichrysum italicum), Copaiba (Copaifera reticulate)  i kokosowy olej bazowy. 

Deep Relief w roll-onie pomaga szybko zadziałać. Lubiany przez mężczyzn,

Tranquil

Tranquil Essential Oil Roll-On – to kompozycja olejków eterycznych z lawendy, drzewa cedrowego i rumianku rzymskiego i wspiera rozluźnienie psycho-fiyczne.

Tak łatwo możesz teraz go użyć, np.: po zabieganym dniu, a tuż przed zajęciami jogi!

Valor

Valor Essential Oil Roll-On jest potężną kompozycą olejków eterycznych. 

Warto o nim dokładniej poczytać TUTAJ

Ten Roll-on powinien być zawsze pod ręką – w domu, w szkole, w pracy i poza domem.