Dyfuzory

Dyfuzory do olejków eterycznych Young Living dają możliwość atomizacji tych wonnych czystych substancji pochodzenia roślinnego, pełnych terapeutycznych cząsteczek gdziekolwiek zechcesz. Dyfuzja to prosty i skutecznym sposób stałego stosowania olejków eterycznych. W ten sposób cząsteczki rozproszone mogą unosić się w powietrzu przez dłuższy czas na odpowiedniej wysokości. Rozpraszanie ultradźwiękowe i bez podgrzewania, pozwala na zachowanie wszystkich właściwości terapeutycznych. Olejki eteryczne dostają się z każdym oddechem bezpośrednio do płuc, do zatok, układu limbicznego w mózgu. Maleńkie naturalne, bezpieczne i wykorzystywane przez żywy organizm cząsteczki wspierają nas z każdym oddechem i dotykiem.

oto niektóre z nich:

NOWOŚĆ IX 2019
Dyfuzor SÓWKA (Feather Owl)
stworzony z myślą o najmłodszych i testowany przez dzieci w wieku 4-11 lat – jest dostarczany z butelką olejku eterycznego Lavender – 5ml

INSTRUKCJA OBSŁUGI – uproszczona.
Używaj czystej wody, która nie zostawi osadu, ani kamienia (źródlana, odfiltrowana lub destylowana).
 3 moduły dyfuzji:
moduł 1
(5-6 godzin)
leciutko dotknij jeden raz w środkowy palec prawej stópki sowy
moduł 2 (8 godzin)
leciutko dotknij drugi raz
moduł 3 (10 godzin)
leciutko dotknij trzeci raz – w tym trybie dyfuzor będzie się włączał i wyłączał po 1 minucie
 czwarte dotknięcie wyłącza dyfuzor, a także wyłącza go brak wody 🙂

Naciskanie na łapki jest niepotrzebne, działają o paluszka dziecka!
Masz problem zadzwoń do mnie 510-566-393

 Światła i dźwięki działają niezależnie od trybu dyfuzji – na drugiej łapce.
 Kolory lampki zmieniamy dotykając lewej stópki sowy:
1 raz białe światło
2 raz lampka nocna delikatne światło
3 raz płynne przenikanie się wszystkich kolorów
4 raz czerwone
5 raz pomarańczowe
6 raz żółte
7 raz zielone
8 raz niebieskie
9 raz fioletowe
10 raz różowe
11 wyłączone światła
z tyłu jest przycisk z nutkami – 4 rodzaje dźwięków i 5 cisza
NOWOŚCI 2019 –
Dyfuzor Desert Mist i Sweet Aroma
Dyfuzor Sweet Aroma – niewielki, ale mocny.
Dyfuzor Desert Mist – duży, ale lekki dostępny

także w Zestawie Startowym Premium z dyfuzorem Desert Mist

 Dyfuzor Aria
Wyjątkowy i elegancki ultradźwiękowy dyfuzor Aria Ultrasonic przyniesie korzystne działanie olejków eterycznych Young Living bezpośrednio w domu lub w miejscu pracy.

W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, który pozwala wybrać własną muzykę, kojące dźwięki z dysku i sterować  wielobarwnymi światłami. Można podłączyć do swojego MP3 lub innego urządzenia z musyką i słuchać ulubionej muzyki przez głośniki wbudowane w Arii.

Aria Ultrasonic Dyfuzor jest dostarczany z fiolką olejku Lemon (5 ml) i Peppermint (5 ml).
dostępny w zestawie


Zestaw startowy Premium z dyfuzorem Aria

Home Dyfuzor – Dew Drop najnowszy design 2019

Nowoopracowany Home Dyfuzor to najpopularniejszy ze wszystkich. To połączenie funkcji delikatnego nawilżania powietrza, oczyszczania, światło i aromaterapii w jednym produkcie, który bezpiecznie uwalnia olejki eteryczne w powietrze, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy, zjonizować powietrze i stworzyć w Twoim domu atmosferę lepszą niż w najlepszym  SPA.
ma wszystkie kolory czakr i opcję migoczącej świeczki

Dostarczany z olejkami eterycznymi:
Lavender (5 ml) i Citrus Fresh (5 ml)

Zestaw Startowy Premium z dyfuzorem DewDrop

Sweet Aroma powierzchnia pokoju ok 10 m kwadratowych.

Nicolas Dyfuzor – drewniano – papierowy

Dzięki temu wspaniałemu malutkiemu Dyfuzorowi można cieszyć się ulubionymi olejkami i to zupełnie bez energii elektrycznej. Ponieważ Nicolas działa przez naturalne odparowanie olejków z bibułki, co jest bardzo wygodne. Jest bezobsługowy i całkowicie przyjazny dla środowiska. Dyfuzor wykonany jest w 100% z surowców podlegających naturalnemu recyklingowi i jest łatwy w transporcie.

Dyfuzor USB – do biura lub samochodu

Rozpyla Twoje ulubione olejki eteryczne, gdziekolwiek jesteś. Używaj w samochodzie, w biurze i zabierz w każdą podróż. Jest przenośny, kompaktowy i cichy z 3 stopniowym interwałem dyfuzji co 10 – 30 – 60 sekund. Ten dyfuzor działa jako oczyszczacz i odswieżacz powietrza, jest bardzo prosty w użyciu. Jego technologia atomizera przekształca olejki do pary rozbijając je na miliony mikrocząstek, rozpraszając w powietrze potężne składniki roślinne występujące w olejkach eterycznych Young Living.

Uwaga: W przypadku kiedy dyfuzor USB nie jest używany, należy wyjąć buteleczkę z olejkiem z wnętrza dyfuzora i zamknąć ją załączoną nasadką.

Oddychanie olejkami eterycznymi równoważy twoją nadaktywność i twoje osłabienie.
Wdychając wiesz co wdychasz i wiesz jak organizm reaguje na czystą naturę.

PS. Unikajcie syntetycznych i tanich odświeżaczy powietrza. Skoro naturalny czysty olejek eteryczny daje ci wyłącznie korzyści, kiepskiej jakości zapachy i aromaty niestety zadziałają dokładnie odwrotne.

Ceny wszystkich dyfuzorów znajdziesz na www.youngliving.com/en_eu

trzeba kliknąć w Products i w wyszukiwarce wpisać: diff, a następnie wybrać ten którego cenę chcesz sprawdzić – Jeśli nie masz jeszcze dostępu do sklepu producenta YL, pamiętaj aby do wyświetlonych cen dodać podatek obowiązujący w Twoim kraju! Kiedy masz swój login i hasło wyświetlą Ci się ceny odpowiednie dla kraju, który podałeś w momencie rejestracji.

Rejestracja jest bezpłatna!! – wymaga tylko podania kodów ID Sponsora i Enrollera (osoby którą sobie wybrałeś do kontaktu w YL podadzą Ci ten numer). Jeśli z niego nie skorzystasz, system niestety wyśle Twój kontakt „w kosmos” najczęściej do obcego Ci człowieka gdzieś na świecie niekoniecznie w Polsce.
Nie wiesz co robić?
Zadzwoń do nas  od razu – doradzimy Ci najkorzystniejszą opcję (a opcje są różne)! 510-566-393

Lantern Dyfuzor

już niedostępne, ale może kiedyś wrócą:

Rainstone Dyfuzor

Łącząc najnowocześniejszą technologię ultradźwiękową i tradycyjne chińskie rzemiosło, dyfuzor Young Living Rainstone zównoważy elementy uziemiającej ceramiki z otaczającą mgiełką olejków eterycznych.

Każdy dyfuzor Rainstone, stworzony jest z wyjątkowej i rzadkiej purpurowej gliny, znajdującej się tylko w małym regionie Chin, jest wykonany ręcznie przy użyciu starożytnego rzemiosła przekazywanego z pokolenia na pokolenie przez ponad 1000 lat. Young Living’s Rainstone ma solidny zestaw funkcji, w tym ciągłą dyfuzję ultradźwiękową z prędkością drgań 1,7 miliona fal na sekundę (jak w Arii i Dewdropie i Sówce); ustawienia jedno-, dwu-, trzy-, sześcio- i ośmiogodzinne z automatycznym wyłączaniem; pięć miękkich ustawień światła LED (niebieski, żółty, fioletowy, naprzemiennie każdy kolor i wyłączony); jonizator ujemny; i pilot zdalnego sterowania.