Olejki Eteryczne

kliknij tutaj

KATALOG PRODUKTÓW (PL)

 

 

 

 

Kliknij tutaj by zobaczyć ulotkę:

OLEJKI ETERYCZNE NA KAŻDY DZIEŃ (PL)

 

 

 

Olejki eteryczne …

1. Olejki eteryczne są naturalną substancją chemiczną, pochodzącą z różnych części roślin dotleniającym i neutralizującym wolne rodniki – w stanie początkowym odpowiadają za immunologiczną wytrzymałość rośliny. Nie są to ani witaminy ani minerały, a jednak odgrywają ogromną rolę w przetrwaniu świata roślin i ludzi.

2. Rośliny, zioła i ich olejki eteryczne są najstarszymi naturalnymi lekami ludzkości. Natura na wszystko co naturalne stworzyła antidotum. Olejki eteryczne są skondensowanym elementem natury – należy pamiętać że to najwyższe stężenia i więcej nie znaczy lepiej!

3. Olejki eteryczne są najlepszym towarzyszem odnowy biologicznej, umysłu i emocji na wszystkich poziomach.

4. Olejki eteryczne, które są znane jako żywa energia natury, są naturalnymi aromatycznymi substancjami lotnymi, które znajdują się w różnych częściach różnych roślin: krzewów, kwiatów, drzew – pozyskiwane z korzeni, nasion, liści, kwiatów, kory, igieł, żywicy, skórek cytrusów. Charakterystyczne składniki olejków eterycznych są bardzo ważne. Chronią rośliny przed owadami, warunkami środowiska, dlatego potrafią dopasowywać się do zmian i chronią się naturalnie przed wieloma chorobami.

5. Olejki eteryczne są wyodrębniane za pomocą destylacji parą wodną z aroma-terapeutycznymi właściwościami wprost ze skoncentrowanego źródła roślinnego i dzięki wysokiemu stężeniu, olejki eteryczne mają znacznie większy wpływ na komórki żywe ludzkie i zwierzęce niż napary z suszonych roślin i ziół.
1 kropla Peppermint w filiżance wody ma stężenie = 23-26 filiżanek herbatki z suszonych liści mięty pieprzowej.

6. Choć podstawowe olejki eteryczne mają bardzo głęboki i ntensywny zapach, ich skład chemiczny, jest tak złożony, a ich zalety tak różnorodne, że dają nam od siebie znacznie większą wartość niż tylko zapach.

7. Z historycznego punktu widzenia olejki eteryczne odgrywają ważną rolę na całym świecie w codziennym życiu ludzi od tysięcy lat. Ponad 200 wzmianek o olejkach eterycznych w Biblii, stosowanie kadzidła i maści wskazują, że olejki eteryczne były używane do namaszczania i uzdrawiania chorych. W naszych nowoczesnych czasach olejki eteryczne używane są w aromaterapii, masażu, pielęgnacji ciała i poprawie samopoczucia emocjonalnego, w suplementach diety, w rozwiązaniach dla domu i w wielu innych dziedzinach.

8. Young Living Essential Oils jako wiodący globalny producent i dostawca od 25 lat, oferuje już ponad 300 olejków i profilowanych kompozycji olejków eterycznych. Wszystkie olejki eteryczne Young Living odpowiadają wymaganiom i wysokim standardom YLTG. Oznacza to, że wszystkie olejki eteryczne, które destyluje i rozprowadza Young Living, mają optymalną mieszankę składników chemicznych występujących naturalnie w celu zmaksymalizowania zamierzonego efektu terapeutycznego. Olejki eteryczne Young Living są tak czyste, że należy i można stosować je bezpiecznie do podstawowych metod aplikacji, które składają się na inhalacje i nakładanie bezpośrednio na ciało z olejem roślinnym V-6. 

 

9. Program „Seed to Seal” wdrożony został, by na każdym etapie powstawania olejków eterycznych terapeutycznej jakości Young Living – była pewność co do pochodzenia najważniejszych czynników w uzyskaniu czystości m.in.: podział naturalny czyli systematykę roślin, gatunku, sposobu kultywacji, kontroli wzrostu, zbiorów i przetwarzania, aż do zakręconej w buteleczki Young Living w Twoich rękach. Bez używania rozpuszczalników zwiększających wydajność destylacji.

Destylacja olejków:

Kluczem produkcji olejków eterycznych o wysokiej jakości jest ochrona wrażliwych składników aromatycznych roślin przez eksperta destylacji. Prawidłowe podejście do destylacji parą wodną – dodawanie pary do materiału roślinnego i kondensacji pary do oddzielania olejków z roślin – jest ściśle przestrzegana dla wszystkich olejków eterycznych Young Living. Podczas całego procesu destylacji, rygorystycznie przestrzeganai ściśle monitorowane są: odpowiednia temperatura i ciśnienie oraz czas trwania poszczególnych etapów i procesów (różne dla różnych roślin), sprzęt a zwłaszcza wartości kontrolne. To gwarantuje, że we wszystkich olejkach eterycznych będzie najwyższej jakości naturalne stężenie występujących w roślinach składników – spójnych bioaktywnie. Niezniszczonych zbyt dużym ciśnieniem, niezawierających w sobie cząsteczek tłuszczy – któych w olejkach eterycznych nie powinno być, a których nie chcielibyśmy wdychać.

Trzeba wiedzieć, że w laboratoriach Young Living oraz zewnętrznych laboratoriach mierzy się spełnianie norm jakościowych dla olejków. Trzeba wiedzieć także, że Young Living dla czystości i jakości poprzeczkę normy ustala dużo wyżej niż ustawione są normy BIO EKO czy inne ogólnoświatowe. Nawet w tak szanowanych instytucjach jak AFNOR

Ceny wszystkich olejków znajdziesz na www.youngliving.com/en_eu

trzeba kliknąć w Products i w wyszukiwarce wpisać: pierwsze litery z angielskiego, a następnie wybrać ten którego cenę chcesz sprawdzić – Jeśli nie masz jeszcze dostępu do sklepu producenta YL, pamiętaj aby do wyświetlonych cen dodać podatek obowiązujący w Twoim kraju! Kiedy masz swój login i hasło wyświetlą Ci się ceny odpowiednie dla kraju, który podałeś w momencie rejestracji.

Rejestracja jest bezpłatna!! – wymaga tylko podania kodów ID Sponsora i Enrollera (osoby którą sobie wybrałeś do kontaktu w YL podadzą Ci ten numer). Jeśli z niego nie skorzystasz, system niestety wyśle Twój kontakt „w kosmos” najczęściej do obcego Ci człowieka gdzieś na świecie niekoniecznie w Polsce.
Nie wiesz co robić?
Zadzwoń do nas  od razu – doradzimy Ci najkorzystniejszą opcję (a opcje są różne)! 510-566-393