Pielęgnacja

Zadbaj o doskonałe samopoczucie dzięki Balance Complete™ od Young Living — to bogaty w błonnik i witaminy preparat białkowy w proszku – super food. Zdrowa przekąska uzupełniająca Twoją codzienną dietę.

Bez względu na to, czy rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem, pragniesz dodatkowego wsparcia na siłowni, czy też potrzebujesz małej zmiany figury przed wakacjami, albo potrzebujesz mieć pewność, że uzupełniasz odpowienio niedobory Balance Complete™ może ci w tym pomóc!

Produkt zawiera nasze słynne sproszkowane jagody kolcowoju chińskiego kantonu Ningxia, a także otręby z brązowego ryżu, jęczmień, olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, aloe vera, cynamon oraz najwyższej jakości mieszankę białek serwatkowych, dzięki czemu jest doskonałym źródłem witamin A, B6, B12 i D, a także kwasu foliowego i witaminy C, aby pomóc zmniejszyć uczucie zmęczenia. Zadbaj o to, aby dostarczyć swojemu organizmowi witamin i minerałów, których potrzebuje, zwłaszcza gdy jesz nieco mniej.

Olejek eteryczny dodany dla wzmocnienia działania – Citrus sinensis.

Numer produktu promocyjnego: kod produktu 329208D / 329210D

Oszczędź 30%

Aby dokonać zakupu najkorzystniej z preferencyjnym kostem wysyłki skontaktuj się z nami lub z osobą, która poleciła Ci –  Young Living.