Kompozycje Olejków

Abundance – Obfitość – Reichtum – 15 ml

Olejek Obfitość – został stworzony w celu zwiększenia częstotliwości harmonicznych w polu energii magnetycznej, która nas otacza. Ta potężna mieszanka tworzy wokół nas to, co nazywa się „prawem przyciągania” i odnosi się do pozytywnych (lub negatywnych) energii, jakie możemy przyciągnąć do siebie, skupiając się na nich. Dlatego stosowanie olejku Abundance otwiera nam wiele możliwości. Jego korzenny zapach jest popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn – spróbuj użyć go i doświadczaj energii, aby świadomie przesuwać się w kierunku dobrobytu i obfitości!
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Orange (Citrus sinesis), Frankincense (Boswellia carteri), Patchouli (Pogostemon cablin), Clove (Syzygium aromaticum), Ginger (Zingiber officinale), Myrrh (Commiphora myrrha), Cinnamon (Cinnamomum verum) and Spruce (Picea mariana).

 Acceptance – Akceptacja – Sich annehmen – 5 ml
Specjalna kompozycja czystych olejków eterycznych Akceptacja” pobudza umysł aby wspierać uczucie akceptacji siebie i innych, niezależnie od tego jakie napotykamy bariery. Przyczynia się również do pozbycia się stresu, który często tym barierom towarzyszy. Ta mieszanka pomaga przezwyciężyć punktatorstwo i zaprzeczenie.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Coriander, Geranium, Bergamot, Frankincense, Sandalwood, Neroli, Ylang ylang. Olej bazowy migdałowy.
Jak stosować: Dyfundować, wdychać lub 1 kroplę aktywować na lewej dłoni i przyłożyć do serca, na nadgarstki, na kark lub twarz.

Możliwe podrażnienie skóry, najpierw przetestuj rozcieńczony olejek na oleju roślinnym V-6. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, również dla wrażliwej. Jeśli jesteś w ciąży lub w trakcie leczenia skonsultuj się ze swoim lekarzem. Zwykle nadaje się dla dzieci powyżej 2 lat.

AromaEase – Aromatyczna Łatwość – 15 ml

AromaEase wykorzystuje potężne składniki znajdujące się w olejkach eterycznych takich jak imbir, kardamon, mięta pieprzowa, koper i mięta, aby pomóc złagodzić stres sporadyczny.  AromaEase to nowa kompozycja olejków Young Living! Została opracowana specjalnie dla emocjonalnego stresu, który może mieć wpływ na żołądek i przewód pokarmowy. Miętowy, żywy zapach może również pomóc, jeśli cierpisz w podróży samochodem. Synergiczna mieszanina mięty pieprzowej, imbiru, kardamonu i kopru, otwiera i uwalnia bloki energetyczne oraz daje poczucie równowagi przy zastosowaniu na podbrzusze.
Dyfundować, wdychać bezpośrednio z butelki lub zastosować miejscowo na splot słoneczny, na punkty Vita Flex i czakry energetyczne w celu wsparcia zdrowego przepływu energii i witalności.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Peppermint, Spearmint, Ginger, Cardamon, Fennel.

Aroma Life – Aromat Życia – Aromaerlebnis – 15 ml

Kompozycja ta łączy harmonizujące działanie olejku Ylang Ylang ze znanymi ze swojej potęgi  Cyprysem, Helichrysum i Majerankiem. Ta pulsująca życiem kompozycja olejków pobudza w tobie siły życiowe i może wspomóc Cię w chwilach stresu. Wspiera krążenie i układ limfatyczny.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Cypress (Cupressus sempervirens), Marjoram (Origanum majorana), Helichrysum (Helichrysum italicum), i Ylang Ylang (Cananga odorata) Olej bazowy – z nasion sezamu.

 

Aroma Sieze –  15 ml

 

Aroma Sieze – jest kompozycją przeznaczoną do masażu ciała dla zrelaksowania napiętych mięśni i usunięcia dyskomfortu po ćwiczeniach. Zapewnia również kojący wpływ dla głowy, szyji i zmęczonych nóg. Zawiera olejki terapeutyczne stosowane w technice Raindrop.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Basil, Marjoram, Lavender (Lavandula angustifolia), Peppermint, Cypress

 

Awaken – Przebudzenie – Aufgewacht  – 15 ml

Awaken™- jest inspirującym połączeniem kilku podstawowych kompozycji olejków. Pomaga doprowadzić do wewnętrznej świadomości i przebudzenia. Prawdziwe zrozumienie samego siebie jest pierwszym krokiem w kierunku tworzenia udanych zmian i pożądanych przemian. Ta kompozycja może pomóc Ci rozwinąć Twój najwyższy potencjał. Dyfundować, wdychać, pielęgnacja skóry lub masaż na bazie oleju V-6, po goleniu, na splot sloneczny, na nadgarstki i szyję.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: mieszanki olejków – Joy™, Present Time™, Forgiveness™, Dream Catcher™ and Harmony™. Olej bazowy – migdałowy.

Believe – Uwierz  – 15 ml

Believe™ jest bardzo witalną kompozycją olejków eterycznych. Ma przyjemny zapach, który zarówno uziemia jak i orzeźwia. Believe  zawiera olejki eteryczne Idaho Balsam Fir i Frankincense, które mogą podnieść poczucie siły i wiary. Z innymi olejkami uzupełniającymi, w tym blendzie, można pomóc przesuwać się na wyższe poziomy świadomości. Będziesz w stanie przejść obok niepowodzeń uczuciowych i barier, będziesz mógł dotrzeć do prawdziwego, nieograniczonego potencjału. Pobudza jasne myślenie, daje poczucie spokoju i świadomości oraz duchowego uziemienia, sprzyja relaksowi i zaufaniu.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Idaho Balsam Fir, Coriander, Bergamot, Frankincense, Idaho Blue Spruce, Ylang Ylang, Geranium.

Brain Power – Siła umysłu – Kraft des Verstandes – 5 ml

Brain Power ™ daje natychmiastowy impuls do mózgu. Olejki eteryczne zawarte w tej mieszance są bogate w seskwiterpeny. Użyj Brain Power, aby rozjaśnić myśli i rozwinąć większą uwagę, wesprzeć pamięć.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Sandalwood, Cedarwood, Melissa, Frankincense, Blue Cypress, Lavender, Helichrysum.

 

Build Your Dream – Realizuj swoje marzenie – 5 ml

 

Buduj swoje marzenia – 2014. To znak dwóch dekad Young Living ustanawiajacy standardy w zakresie jakości, czystości i skuteczności w branży olejków eterycznych. Aby uczcić to przełomowe osiągnięcie, Young Living założyciel i dyrektor generalny D. Gary Young sformułował specjalną kompozycję Build Your Dream™. Ta wyjątkowo mocna mieszanka zawiera cenne pamiątkowe olejki, które podkreślają 20-letnią podróż Young Living w niesieniu pomocy osobom, aby mogły odkryć w sobie głębokie i trwałe przemiany, wspierać ich zdrowie, a te zmiany następują na całym świecie!
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Lavender (Lavandula angustifolia), Sacred Frankincense (Boswellia sacra), Melissa (Melissa officinalis), Blue Cypress (Callitris intratropica), Hong Kuai (Chamaecyparis formosensis), Idaho Blue Spruce (Picea pungens), Ylang Ylang (Cananga odorata), Dream Catcher™ (Sandalwood, Black Pepper, Anise, Tangerine, Bergamot, Blue Tansy, Ylang Ylang, Juniper), Believe (Idaho Blue Spruce, Idaho Balsam Fir, Frankincense, Coriander, Bergamot, Ylang Ylang, Geranium), Blue Lotus (Nymphaea caerulea)

 

Christmas Spirit – Duch świąt Bożego Narodzenia – Weihnachtszeit – 15 ml

Christmas Spirit™ ma słodko-pikantny zapach, to kompozycja olejków eterycznych z pomarańczy, cynamonu i świerku, który odkręca kran do szczęścia, radości i bezpieczeństwa w okresie świąt Bożego Narodzenia. Christmas Spirit można dyfundować, nasączać potpourrie, bombkę na choince itp. Przyjemnie wraca się do tak pachnącego domu. Można stosować cały rok.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Orange (Citrus aurantium), Cinnamon Bark (Cinnamomum verum) i Spruce (Piicea Mariana).

 

Citrus Fresh – Cytrusowa świeżość – Zitronenfrische – 15 ml

Cytrusowa świeżość – ta kompozycja daje efekt relaksujący, uspokajający i jest kochana przez dzieci i dorosłych. Bogata w silny przeciwutleniacz d-limonen, wspiera układ odpornościowy i ogólnie odnowę biologiczną. Zapach daje poczucie dobrobytu, kreatywności i radości. Działa również jako oczyszczacz powietrza.

Ostrzeżenie: oleje Cytrusowe nie powinny być stosowane na skórę, która będzie narażona na bezpośrednie światło słoneczne lub promieniowanie ultrafioletowe w ciągu 72 godzin od zastosowania.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Orange, Tangerine, Mandarin, Grapefruit, Lemon i Spearmint.

Clarity – Przejrzystość – Klarheit – 15 ml

Clarity wspiera jasny umysł i czujność. Zawiera w składzie olejki stymulujące takie jak: Peppermint i Rosemary, które od wielu lat wykorzystywane są w celu wyostrzenia umysłu. Badania wykonane przez dr William N. Dember z Uniwersytetu Cincinnati wykazały, że wdychanie olejku Peppermint podczas pisania testów przez studentów, zwiększa dokładność odpowiedzi o 28%. Clarity można również wykorzystać, aby pomóc przywrócić sprawność umysłową podczas czuwania, kiedy występuje zmęczenie lub senność.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Basil (Ocimum basilicum), Cardamom (Elettaria cardamomum), Rosemary (Rosmarinus officinalis), Peppermint (Mentha piperita), Rosewood (Aniba rosaeodora), Geranium (Pelargonium graveolens), Lemon (Citrus limon), Palmarosa (Cymbopogon martini), Ylang Ylang (Cananga odorata), Bergamot (Citrus bergamia), Roman chamomile (Chamaemelum nobile), and Jasmine (Jasminum officinale).

Common Sense Essential Oil – 5 ml

Common Sense™ jest prawnie zastrzeżoną kompozycją olejków eterycznych, sformułowany w celu zwiększenia zdolności racjonalnego podejmowania decyzji, prowadzących do zwiększenia odnowy biologicznej, celu i obfitości.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Frankincense (Boswellia carteri), Ylang Ylang (Cananga odorata), Ocotea (Octotea quixos), Goldenrod (Solidago canadensis), Ruta (Ruta graveolens), Dorado azul (Hyptis suaveolens), Lime (Citrus aurantifolia).

 

Di-Gize – Magenwohl Ätherisches Öl – 15 ml

jest kombinacją olejków, którą badano pod kątem  wpływu na podtrzymanie prawidłowego działania układu trawiennego. Bardzo skuteczny!

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Tarragon (Artemisia dracunculus), ginger (Zingiber officinale), peppermint (Mentha piperita), juniper (Juniperus osteosperma and J. scopulorum), fennel (Foeniculum vulgare), lemongrass (Cymbopogon flexuosus), anise (Pimpinella anisum), and patchouli (Pogostemon cablin).

Dragon Time – Czas Smoka – Drachenzeit – 15 ml

 

Dragon Time™ jest kompozycją olejków eterycznych mających działanie uspokajające i kojące, w tym szałwia, która zawiera naturalne Olejki eteryczne wchodzące w skład: odżywcze. Kompozycja ta jest idealnym wyborem dla kobiet w okresie napięcia emocji. Jej właściwości sprawiają, że emocje są zbilansowane, dobre działanie dla wspierania prawidłowych emocji podczas cyklu menstruacyjnego. Czas Smoka jest zalecany dla młodych i dojrzałych kobiet.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Clary sage (Salvia sclarea), fennel (Foeniculum vulgare), lavender (Lavandula angustifolia), marjoram (Origanum majorana), yarrow (Achillea millefolium), and jasmine (Jasminum officinale)*.

En-R-Gee – Energie Ätherisches Öl – 15 ml

En-R-Gee™ to kompozycja olejków , która działa stymulująco, rewitalizująco i energetycznie. Olejki eteryczne w tej kompozycji tradycyjnie były używane w celu przywrócenia sprawności psychicznej. Podniesienie i wzmocnienie, jak sama nazwa wskazuje, ten olejek dodaje energii.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Rosemary, Juniper (Juniperus osteosperma and J. scopulorum), lemongrass (Cymbopogon flexuosus), nutmeg (Myristica fragrans), idaho balasm fir (Abies balsamea), clove (Syzygium aromaticum), and black pepper (Piper nigrum).

 

Endoflex Essential Oil – 15 ml

EndoFlex ™ pomaga utrzymać ogólną witalność poprzez połączenie olejków eterycznych, które wspierają układ hormonalny, krążenia, oddechowy, nerwowy, rozrodczy i  inne układy organizmu. Oprócz poprawy samopoczucia, jest on korzystny dla kontroli wagi.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Bazowy olej – sezamowy, spearmint (Mentha spicata), sage (Salvia officinalis), geranium (Pelargonium graveolens), myrtle (Myrtus communis), nutmeg (Myristica fragrans), and German chamomile (Matriciaria recutita).

Exodus II Essential Oil – 5 ml

Exodus II ™ jest to ponadczasowa kompozycja olejków eterycznych z tego samego zestawu roślin, które Mojżesz wykorzystywał do okadzania świątyni.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Olej bazowy – oliwa z oliwek, cassia (Cinnamomum cassia), myrrh (Commiphor myrrha), cinnamon (Cinnamomum verum), calamus (Acorus calamus), hyssop (Hyssopus officinalis), galbanum (Ferula gummosa), frankincense (Boswellia carteri), and spikenard (Nardostachys jatamansi).

 

Forgiveness – Przebaczenie – Essential Oil – 5 ml

Przebaczenie ™ zawiera synergiczną mieszankę kojących i podnoszących olejków eterycznych, które mogą zwiększać zdolność do uwolnienia się od bolesnych wspomnień i wyjścia poza barierę emocjonalną. Proces rozwoju może postępować tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie przebaczyć i odrzucić negatywne emocje.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Melissa, Geranium, Frankincense, Rosewood, Sandalwood, White Angelica, Lavender, Lemon, Jasmine, Roman chamomile, Bergamot, Ylang Ylang, Palmarosa, Helichrysum, and Rose, olej bazowy – z nasion sezamu.

 

GLF – 15 ml

GLF ™Olejek ten został stworzony w celu wspierania zdrowego funkcjonowania wątroby i pęcherzyka żółciowego  i zawiera potężne olejki eteryczne z grejpfruta, Ledum, Helichrysum, nasiona selera, hyzop i mięty. GLF może być stosowane na punkty refleksologii – wątroby z wykorzystaniem techniki Vita Flex dla zharmonizowania ciała.

GLF może również pomóc w zachowaniu równowagi emocjonalnej oczyszczając z takich emocji jak: poczucie winy, gorycz i gniew.  Według tradycyjnej medycyny chińskiej, takie emocje zazwyczaj są przechowywane w pęcherzyku żółciowym i wątrobie. Stosowanie Glf na punkty Vita Flex lub czakry pomoże wspierać pozytywne uczucia –  aprobaty, zadowolenia i przebaczenia. Dodatkowo GLF wspiera oczyszczanie organizmu.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Grapefruit, Ledum, Helichrysum, Celery Seed, Hyssop, Spearmint.

Gentle Baby – Sanft wie ein Baby – 15 ml

Gentle Baby™ – jest łagodnie pachnącą kombinacją olejków eterycznych, zaprojektowaną specjalnie dla matek i dzieci. Pomaga zachować emocjonalny spokój w czasie ciąży i jest przydatny do wyciszenia niespokojnych, nawet najmłodszych dzieci. Jest również kojący podczas opieki nad delikatną skórą. Wiele olejków eterycznych użytych w tej kompozycji  stosuje się w elitarnych kosmetykach, w celu utrzymania młodzieńczego wyglądu. Pierwsze użycie inne niż dyfuzor – np na podeszwy stóp – zawsze rozcieńczyć 1 kroplę w 10ml oleju V-6.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Rosewood (Aniba rosaeodora), Geranium (pelargonium graveolens), Palmarosa (Cymbopogon martinii), Lavender (Lavandula angustifolia), Roman chamomile (Chamaemelum nobile), Ylang Ylang (Cananga odorata), Lemon (Citrus limon), Jasmine (Jasminum officinale), Bergamot (citrus bergamia) and Rose (Rosa damascena).

UWAGA: Ze względu na zawartość cytrusów jak Bergamot i Lemon w tej kompozycji, skórę posmarowaną olejkiem nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie słońca i promieni UV do 48 godzin.

GRATITUDE – WDZIĘCZNOŚĆ – DANKBARKEIT, 5 ML

Gratitude™ –  jest kojącą kompozycją olejków eterycznych, mającą na celu podniesienie na duchu, uspokojenie  emocji i przynosi ulgę dla organizmu, jednocześnie pomagając wspierać postawę wdzięczności.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Abies balsamea oil, Boswellia carterii gum oil, Coriandrum sativum seed oil, Commiphora myrrha resin oil, Cananga odorata flower oil, Ferula gummosa resin oil, Citrus aurantium bergamia peel oil, Pelargonium graveolens flower oil.

Grounding – Ugruntowanie – Essential Oil – 5 ml

Grounding ™ to bilansująco- relaksująca kompozycja olejków eterycznych, która zapewnia stabilizujący wpływ. Emocjonalny chaos może prowadzić do błędnych decyzji. Grounding pomaga poradzić sobie z rzeczywistością w sposób pozytywny.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: White fir (Abies concolor), spruce (Picea mariana), ylang ylang (Cananga odorata), pine (Pinus sylvestris), cedarwood (Cedrus atlantica), angelica (Angelica archangelica) and Juniper (Juniperus osteosperma and J. scopulorum).

 

Harmony – Harmonia – Harmonie Essential Oil – 15 ml

Harmony ™ jest wykwintną kompozycją, która sprzyja znakomitemu fizycznemu i emocjonalnemu samopoczuciu poprzez wprowadzenie równowagi do centrów energetycznych ciała. Wyzwalające, balansujące i uspokajające olejki eteryczne w tej kompozycji  ukazują nam nowe możliwości, jednocześnie przyczyniając się do ogólnego dobrego samopoczucia.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Lavender (Lavandula angustifolia), Sandalwood (Santalum album), Ylang Ylang (Cananga odorata), Frankincense (Boswellia carteri), Orange (Citrus aurantium), Angelica (Angelica archangelica), Geranium (Pelargonium graveolens), Hyssop (Hyssopus officinalis), Spruce (Picea mariana), Spanish sage (Salvia lavandulifolia), Rosewood (Aniba rosaeodora), Lemon (Citrus limon), Jasmine (Jasminum officinale)*, Roman chamomile (Chamaemelum nobile), Bergamot (Citrus bergamia), Palmarosa (Cymbopogon martinii) and Rose (Rosa damascena).

Highest Potential – Najwyższy Potencjał Essential Oil  – 5 ml

Highest Potential™ jest egzotyczną kompozycją przeznaczoną do  zwiększenia swoich zdolności, aby osiągnąć swój najwyższy potencjał, czyni nasz dzień łatwiejszym. Łączy w sobie cechy inspirujące i podnoszące w Australian Blue z mocą Gathering, aby  wspomóc zebranie w sobie większej jedności celów. Jasmine zwiększa pewność siebie, Ylang Ylang uspokaja, koi i harmonizuje.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Blue cypress, Ylang ylang, Jasmine**, Cedarwood, Lavender, Galbanum, Geranium, Frankincense, Royal Hawaiian™ Sandalwood, Blue tansy, White fir, Black spruce, Cinnamon bark, Rose.

ImmuPower – Siła ochrony – Immunkraft Essential Oil – 15 ml

ImmuPower™ jest kompozycją olejków eterycznych, które tworzą aromatyczną ochronę przed niekorzystnym srodowiskiem zewnętrznym, równocześnie zwiększając pozytywną energię.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Hyssop, Mountain Savory, Cistus, Ravensara, Frankincense, Oregano, Clove, Cumin, Idaho Tansy.

Inner Child – Dziecko w tobie – Inneren Kind Essential Oil – 5 ml

Inner Child™ pomaga odblokować kanały energetyczne do łączenia się z samym sobą. Różne niedobre przeżycia w dzieciństwie, takie jak złe traktowanie czy obelgi, powodują uszkodzenia w postrzeganiu siebie. Kiedy jako dziecko było się źle traktowanym lub wykorzystywanym, staje się niejako odłączonym od swojej naturalnej tożsamości, od dziecka w sobie. To powoduje dezorientację i może przyczynić się do niepożądanych cech osobowości.
Słodki zapach tej kompozycji może stymulować odpowiedź pamięci i pomóc ponownie odnaleźć swoje prawdziwe JA, a to jest jeden z pierwszych kroków w kierunku odnalezienia równowagi emocjonalnej.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Orange, Tangerine, Jasmine, Spruce, Ylang Ylang, Sandalwood, Lemongrass i Neroli.

Joy – Radość – Freude Essential Oil – 15 ml

Joy™ jest luksusową i egzotyczną kompozycją olejków. Dodaje otuchy,  tworzy energię magnetyczną i przynosi radość w sercu. W przypadku gdy zastosujemy Joy zamiast wody kolońskiej czy  perfum, emanuje od nas intrygujący i nieodparty zapach, który inspiruje romans i więź. Gdy rozpraszamy ten olejek, daje świeżość i podnosi na duchu. Nasz uklad limbiczny tak właśnie odbiera zdrową aromaterapię.

Olejki wchodzące w skład: Bergamot, Ylang Ylang, Geranium, Lemon, Coriander, seed oil, Mandarin, Jasmine, Roman chamomile, Palmarosa, i Rosa damascena.

Juva Cleanse – Juva Oczyszczanie – Juva Reinigung Essential Oil – 15 ml

Juva Cleanse™ zapewnia wsparcie dla pracy wątroby, poprzez starannie opracowaną kompozycję olejków eterycznych, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tego narządu.
Zastosowanie: dyfundowanie i miejscowe zastosowanie na skórze. Stosowany także jako suplement w wodzie 120ml.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Helichrysum, Ledum, and Celery seed.

Jeśli jesteś pod stałą opieką lekarza, skonsultuj się z nim.

JuvaFlex Essential Oil – 15 ml

JuvaFlex™ jest kompozycją olejków, które badano pod kątem wpływu na  podtrzymanie układu limfatycznego wątroby i układu pokarmowego. Może również wspierać zdrowe funkcjonowanie komórek. JuvaFlex dobrze współpracuje z kompozycją olejków Di-Gize oraz suplementem diety YL Juva Tone.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Sesame seed oil, Fennel, Geranium, Rosemary, Roman chamomile, Blue Tansy, Helichrysum.

Lady Sclareol Essential Oil – 15 ml

Lady Sclareol™ został zaprojektowany jako znakomity zapach. Uwodzicielska mieszanka najbardziej aromatycznych i naturalnie odprężających skórę olejków eterycznych, Lady Sclareol tworzy czarujący i intrygujący zapach.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: rosewood (Aniba rosaeodora), vetiver (Vetiveria zizanioides), geranium (Pelargonium graveolens), orange (Citrus sinensis), clary sage (Salvia sclarea), ylang ylang (Cananga odorata), sandalwood (Santalum album), sage lavender (salvia lavandulifolia), jasmine (Jasminium officinale), and Idaho tansy (Tanacetum vulgare).

Longevity – Długowieczność – Langlebigkeit Essential Oil – 15 ml

Longevity™ zawiera olejki, które zaliczają się do najbardziej znanych, zaawansowanych przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze są elementami, które pomagają neutralizować wolne rodniki i zmniejszać uszkodzenia oksydacyjne powstające przez cały czas, dzień za dniem. Uważa się, że antyoksydanty chronią skórę poprzez przyłączenie się do wolnych rodników, co minimalizuje powstające szkody i jest ważne dla młodzieńczego wyglądu. Longevity zawiera składniki, które uzyskały bardzo wysoki wynik 1,500,000 na skali ORAC.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Thyme (Thymus vulgaris CT thymol), orange (Citrus aurantium), clove (Syzygium aromaticum) and frankincense (Boswellia carteri).

 

M-Grain Essential Oil – 15 ml

M-Grain™ przyczynia się do łagodzenia stresu, przy jednoczesnym wspieraniu dobrego samopoczucia, szczególnie w obszarze głowy i szyi.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Basil (Ocimum basilicum), marjoram (Origanum majorana), lavender (Lavandula angustifolia), peppermint (Mentha piperita), Roman chamomile (Chamaemelum nobile) and helichrysum (Helichrysum italicum).

 

Melrose – Melrose Ätherisches Öl – 15 ml

Melrose™ zapewnia barierę ochronną przed negatywnym działaniem na skórę. Gdy dyfundujemy Melrose , można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Melaleuca (Melaleuca alternifolia), naouli (Melaleuca quinquenervia), rosemary (Rosmarinus officinalis), and clove (Syzygium aromaticum).

 

Mister Essential Oil – 15 ml

Mister™ jest korzystny dla mężczyzn. Pomaga również zachować większą równowagę wewnętrzną ciała i dla wielu osób okazał się kojący, gdy byli pod wpływem stresu. Mister polecany jest też dla kobiet w wieku powyżej trzydziestu lat.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Sage (Salvia officinalis), Fennel (Foeniculum vulgare), Lavender (Lavandula angustifolia), Myrtle (Myrtus communis), Peppermint (Mentha piperita), and Blue yarrow (Achillea millefolium), na bazie oleju z nasion sezamu.

 

PanAway Essential Oil – 15 ml

PanAway™ został stworzony przez Gary Young kiedy uległ ciężkiej kontuzji więzadeł w nodze. Kompozycja ta wspiera układ krążenia, oraz z mięśni i stawów, a także pomaga w utrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania komórek.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Wintergreen (Gaultheria procumbens), helichrysum (Helichrysum italicum), Clove (Syzygium aromaticum) and Peppermint (Mentha piperita).

Peace & Calming – Pokój i uspokojenie – Friede und Ruhe Essential Oil – 15 ml

Peace & Calming® jest delikatnie pachnącą kompozycją. Gdy jest rozpraszana, pomaga uspokoić napięcia i dodaje otuchy duszy, promuje relaks i głęboki spokój. Kiedy jest nanoszony na spodach stóp, może być wspaniałym wstępem do spokojnego snu w nocy. Peace & Calming® może być szczególnie uspokajający i pocieszający dla  małych dzieci po nadaktywnym i stresującym dniu lub stresujących je miejscach.

Olejki eteryczne wchodzące w składTangerine (Citrus nobilis), Orange (Citrus aurantium), Ylang Ylang (Cananga odorata), Patchouli (Pogostemon cablin) and Blue Tansy (Tanacetum annuum).

Sposób użycia: Ta delikatna kompozycja jest idealna do rozpylania w pomieszczeniu. Peace & Calming sprzyja relaksowi i daje głębokie poczucie satysfakcji, łagodzi napięcia, podnosi na duchu i pobudza umysł. Wcieraj przed snem 1 do 2 kropli na nogach i ramionach, aby znaleźć zdrowy sen. Rozpylanie olejku w pokoju uspokoić pobudzone dzieci i zwierzęta. Nałóż marudnemu (niespokojnemu) 1 do 2 kropli na podeszwach stóp lub w ciepłej kąpieli. Wymieszaj olejek z olejem V-6 Massage Oil Young Living i zrrób kojący i relaksujący masaż. Wcieraj olejek na skroniach i powyżej żołądka by uspokoić umysł i uwolnić się od stresu i negatywnych emocji. Umieścić kilka kropli na soli epson w ciepłej kąpieli, wymieszaj i poczuj jak twoje ciało i umysł odprężają się. Stosuje się olejek za uszami i na przegubach rąk, tak że może wystąpić efekt uspokajający optymalnie. Zastosuj kilka kropli oleju w butelce z atomizerem i zwilż prześcieradło, można tak samo potrktować również kołdrę i poduszkę. Dzięki tym zabiegom możesz przygotować sobie grunt pod spokojny sen.

Purification – Oczyszczanie – Reinigung Essential Oil – 15 ml

 

Olejek Purification™ może być stosowany bezpośrednio na skórę lub rozcieńczony olejem V-6, aby oczyszczać i łagodzić zmiany po ukąszeniach owadów, skaleczeniach i zadrapaniach. Gdy jest dyfundowany w pomieszczeniu, pomaga odświeżyć  i oczyścić powietrze z dymu papierosowego, zapachy zwierząt, opuszcza alergeny i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Osoby medytujące skorzystają z jego właściwości wspierających oczyszczanie aury.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Citronella (Cymbopogon nardus), lemongrass (Cymbopogon flexuosus), rosemary (Rosmarinus officinalis), Melaleuca (Melaleuca alternifolia) lavandin (Lavandula x hybrida), and myrtle (Myrtus communis).

R.C. Essential Oil – 15 ml

R.C. zawiera sprawdzone mocne olejki eteryczne, które zapewniają dotlenienie układu oddechowego, zapewniając wsparcie dla naturalnych mechanizmów  obronnych organizmu.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Eucalyptus globulus, Myrtus communis, Pine, Oregano, Majoram, Eucalyptus radiata, Eucalyptus citriodora, Lavender, Cupressus sempervirens, Tsuga canadensis, Peppermint.

Raven Essential Oil – 15 ml

 

Raven jest kompozycją głęboko kojących olejków eterycznych, które zapewniają ulgę dla układu oddechowego, przy stosowaniu miejscowo na klatce piersiowej i gardle lub podczas inhalacji z dyfuzora.
Olejki eteryczne wchodzące w skład: Ravensara (Ravensara aromatica), lemon (Citrus limon), wintergreen (Gaultheria procumbens), peppermint (Mentha piperita) and Eucalyptus radiata.

 Release – Uwolnenie – Loslassen Essential Oil – 15 ml

Release - 15 ml 340808

Release ™ łączy w sobie olejki dodające otuchy, kojące, które dają  spokój i dobre samopoczucie, co z kolei ułatwia możliwość uwolnienia się od gniewu i frustracji. Tłumione negatywne emocje leżą u podstaw wielu problemów zdrowotnych, olejek Release sprzyja zachowaniu harmonii i równowagi.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Ylang ylang, Lavender, Sandalwood, Geranium, Blue tansy na bazie oliwy z oliwek.

Relieve It – Uśmierzenie – Linderung – 15 ml

Relieve It - 15 ml 341108

Relieve It™ jest mocno odprężającą mieszanką, która powstała by uśmierzyć napięcia systemu nerwowego i odpoczynku dla mocno nadwyrężonych i zmęczonych intensywnym wysiłkiem mięśni i więzadeł.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Spruce, Hyssop, Black Pepper i Peppermint.

RutaVaLa Essential Oil – 5 ml

RutaVaLa - 5 ml 341908RutaVaLa sprzyja relaksacji ciała i umysłu. Pomaga złagodzić napięcie i stres. Mieszanka ta ułatwia pokonanie w umyśle negatywnych emocji, zachęcając jednocześnie do pozytywnego myślenia, nastawienia do świata i błogości.

Skład: Ruta graveolens, Valerian, Lavender
Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Sacred Mountain – Święta Góra – Heiliger Berg Essential Oil – 15 ml

Sacred Mountain - 15 ml 341408Sacred Mountain™ daje poczucie siły, inicjacji, uziemienia i ochrony, które są wynikiem bycia blisko natury. To połączenie iglastych olejków eterycznych jak świerk, jodła,  drzewo cedrowe, przywołuje święte odczucia gór.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Spruce, Ylang Ylang, Fir, Cedarwood

SARA Essential Oil – 5 ml

SARA - 5 ml 341708

SARA™ jest kompozycją olejków eterycznych umożliwiającą pomoc w ukojeniu bardzo głębokich ran emocjonalnych. Sara może pomóc osobom uwolnić się od traumatycznych wspomnień, cierpienia psychicznego, po przeżyciach wykorzystania seksualnego lub innych form przemocy fizycznej lub emocjonalnej, aby można było zacząć odzyskiwać równowagę na poziomie pamięci komórkowej.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Ylang ylang,  Geranium, Lavender, Orange, Blue Tansy, Cedarwood, Rose i White Lotus – na bazie olejku migdałowego.

Można rozcieńczyć czystym olejem roślinnym V-6. Aktywować na dłoni, nakładać na skronie, na nos, na szczycie głowy, na czole, szyi, karku, stosuje się także na pępku i dolnej części brzucha. Jeśli jesteś w ciąży lub pod kontrolą lekarza skonsultuj sie z nim przed zastosowaniem olejku. 

SclarEssence Essential Oil – 15 ml

SclarEssence - 15 ml 341808SclarEssence – łączy w sobie kojące działanie mięty pieprzowej z mocą balansujących olejków kopru włoskiego i szałwii oraz łagodzącym i uspokajającym działaniem szałwii hiszpańskiej.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Fennel, Spanish Sage, Peppermint and Clary Sage.

Sensation – Sensacja Essential Oil – 5ml

Sensation - 5 ml 342008Sensation™ jest cudownie mocno pachnącą, romantyczną kompozycją, która jest orzeźwiająca i podnosząca na duchu. Została  ona opracowana w celu zwiększenia możliwości korzystania z wyjątkowych chwil.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Ylang ylang, Jasmine, Geranium, Bergamot i Coriander.

 Shutran Essential Oil – 5ml

Shutran Serum - 15 ml 483508Shutran jest kompozycją olejków specjalnie zaprojektowaną dla dojrzałych mężczyzn, aby zwiększyć poczucie męskości i pewności siebie. To inspirujący aromat zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, i choć używa się go jako wody kolońskiej, Shutran nie zawiera żadnych składników syntetycznych. Zamiast tego, jest sformułowany z czystych olejków eterycznych, wyłącznie Young Living.  Główna nuta to – Idaho blue spruce – orzeźwiający, pobudzający olejek dla ciała i umysłu.

Shutran jest specjalnie zaprojektowany dla mężczyzn,  wystarczy kilka kropli w ciągu dnia, aby  pomóc zmienić sobie nastrój po nieznośnym dniu pracy lub trudnych zajęciach, także na wyjątkowy wieczór.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Idaho Blue Spruce, Ocotea Quixos, Hinoki, Ylang Ylang, Coriander, Davana, Cedarwood, Lemon, Lavender.

SLIQUE Essence Essential Oil – 5ml

Slique Essence Europe - 15 ml 458608Slique Essence łączy w sobie silne olejki eteryczne z grejpfruta, mandarynki, cytryny, mięty i ocotea w unikalną kompozycję, która w naturalny sposób wspiera cel zarządzania wagą, gdy jest używany w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Olejki te współpracują ze sobą, aby aktywować receptory węchowe i mogą pomóc hamować apetyt i głód między posiłkami. Najlepiej, gdy  jest stosowany w połączeniu z herbatą Slique lub całym zestawem Slique.

Slique Essence został sformułowany wyłącznie przez D. Gary Young, i po raz pierwszy użyty w Nova Vita Center Young Living w Ekwadorze. Przyjemne połączenie grejpfruta, mięty, cytryny i mandarynki dodaje element smaku i podnosi na duchu każdego dnia. Olejek Ocotea dodaje nieodparty, cynamonowy aromat i tak może pomóc w przypadku wystąpienia uczucia głodu. Podstawowe korzyści:

  • zapach pomaga kontrolować uczucie głodu
  • wspiera kontrolę zdrowej wagi
  • pobudza i podnosi na duchu

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Lime, Grapefruit, Tangerine, Spearmint, Lemon, Ocotea,, Linalool*, Citral*, Cinnamal*, Stevia leaf extract, Citronelloi*, Geraniol*, Cinnamal Alcohol*. Naturalne składniki olejków eterycznych.

Stres Away – Stres na dystans Essential Oil – 5ml

Stress Away - 15 ml 463008Stres Away Young Living™ Olejek eteryczny jest naturalną kompozycją stworzoną do walki z codziennym stresem nachodzącym nas każdego dnia. Stres  Away jest pierwszym produktem, który zawiera unikalną kombinację odprężających olejków eterycznych Lime i wanilia. Stres Away zawiera również olejki copaiba i lawendę, aby zmniejszyć nieugiętość i przywrócić równowagę psychiczną. Goszczą w nim potężne składniki roślinne, takie jak cedrol, który znajdujemy w drzewie cedrowym i eugenol, który występuje naturalnie w wanilii. Stress Away może pomóc wywołać relaks i zmniejszyć czas odczuwania napięcia nerwowego. Wszystkie te składniki są umiejętnie połączone w kompozycji z dodatkiem egaotycznego zapachu ocotea i ekskluzywnego ekwadorskiego olejku Ylang Ylang. Podstawowe zalety:

  • Zmniejszenie stresu i napięcia psychicznego.
  • Uspokojenie myśli, które mogłyby negatywnie wpływać na sen.
  • Podniesienie indywidualnego stanu umysłu.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Copaiba, Lime, Cedarwood, Vanilla, Ocotea, Lavender.

The Gift – Prezent – 5ml

The Gift - 5 ml 6500Ze względu na duże zainteresowanie, Young Living jzadba aby kompozycja The Gift, była na stałe w ofercie firmy. Ta formuła zawiera siedem starożytnych olejków, które połączone są aby uchwycić  ducha Arabii. Kompozycja The Gift stanowi dar Mary Young dla Garego, na cześć szlachetnego Shutran (fikcyjna postać książki Garego “The One Gift.” )

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Boswellia sacra Oil, Abies balsamea (Idaho Balsam Fir) Oil, Jasminum officinale (Jasmine) Oil, Ferula galbaniflua (Galbanum) Resin Oil, Commiphora myrrha† Oil, Cistus ladaniferus Oil, Nardostachys jatamansi (Spikenard) Oil

 

Thieves – Złodzieje – Diebe Ätherisches Öl – 15 ml

Thieves - 15 ml 342308

Thieves® został stworzony w oparciu o dociekania na temat złodziei średniowiecznej Francji, którzy podczas okradania ofiar w czasie panującej wszędzie zarazy, sami chronili się dzięki esencjom z goździka, rozmarynu i innych roślin. Ta kompozycja o zastrzeżonym składzie była testowana w wielu laboratoriach w tym uniwersyteckim i okazała się bardzo skuteczna we wspieraniu dobrego zdrowia i ochronie układu odpornościowego.

Kompozycja  olejków Thieves® jest integralnym składnikiem serii wymagającej odkażania na wysokim poziomie: Thieves® w spraju, Thieves® chusteczki, Thieves® nić do zębów, Thieves® pasta do zębów Plus™ and Thieves® pasta do zębów Ultra™ , and Thieves® płyn do ust, Thieves® do powierzchni użtykowych (blaty, podłogi, łóżeczka dziecięce)

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Clove, Lemon, Cinnamon, Eucalyptus Radiata i Rosemary.

Three (3) Wise Men – Trzech mędrców –  Die Drei Weisen Essential Oil – 15 ml

3 Wise Men3 Wise Men™ to mieszanka olejków eterycznych, która promuje uczucie szacunku i świadomości duchowej. Sformułowana została, aby otworzyć podświadomość.
Wiele osób uważa, że kompozycja ta poprawia równowagę emocjonalną, ponieważ łagodzi charakter i wznosi serce.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Sandalwood, Juniper, Frankincense, Spruce, i Myrrh na bazie olejku migdałowego.

Transformation – Transformacja – Wandlung – 15 ml

Transformation - 15 ml 306008Zastępując negatywne przekonania na nowe, ożywiając nowe wzorce myślowe, indywidualnie uzyskują moc przekształcania zachowań, emocji i postaw. Transformation to kompozycja, która może pomóc wzmocnić i podtrzymać zmiany jakiechcesz wprowadzić w swoim życiu. Skomponowana została specjalnie na międzynarodowej konwencji w 2012 roku. Transformacja zawiera Idaho blue spruce, Palo Santo, Ocotea, Frankincense i inne wzmacniające olejki eteryczne, które pomagają zastąpić negatywne emocje i pozwalają na przemianę.

Podstawowe korzyści: Wspiera pozytywne nastawienie, Pomaga dokonać pozytywnych zmian w życiu, Pomaga zrelaksować ciało i umysł.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Lemon, Sacred Frankincense, Sandalwood, Peppermint, Cardamon, Clary Sage, Idaho Blue Spruce, Palo Santo, Ocotea.

Trauma Life – Traumaheilung – 5 ml

Trauma Life 5 ml 635008

Trauma Life ™ jest kompozycją olejków eterycznych dającą uspokojenie, uziemienie. Sformułowana została w celu uwolnienia przechowywanych głęboko uraz emocjonalnych, wynikających z wypadków, zaniedbania, śmierci bliskiej osoby, napaści lub nadużycia. Zlekceważenie takich przeżyć  emocjonalnych może mieć korzenie totalnego zmęczenia, złości i niepokoju.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Frankincense, Sandalwood, Valerian, Lavender, Davana, Spruce, Geranium, Helichrysum, Citrus hystrix i  Rose Damascena

Zastosowanie na cialo i aromaterapia. Dyfundować lub nakładać na podeszwy stóp, na splot słoneczny, przed i za uszami,  na czoło i kark.

Valor – Odwaga – Mut Essential Oil – 15 ml

Valor - 5 ml - EN 343008Valor jest kompozycją potężnych olejków, które dla cielesnych i duchowych aspektów rozwija uczucia siły, odwagi i samooceny. Zany jest ze swoich właściwości ochronnych, wspiera nasze wewnętrzne siły, z którymi możemy reagować na wyzwania życia codziennego. Zauważa się także, iż olejek ten pomaga ciału odzyskać balans wewnętrzny.

Olejki eteryczne wchodzące w skład: Caprylic/capric triglyceride, Picea mariana (Black Spruce) leaf oil, Cinnamomum camphor (Camphor Wood) wood oil, Pelargonium graveolens (Geranium), Tanacetum annuum (Blue Tansy) flower oil, Boswellia carterii (Frankincense) oil.

White Angelica – Biała Angelika – Weißer Engel Essential Oil – 15 ml

White Angelica - 15 ml 343208Biała Angelica ™ jest kompozycją uspokajającą i kojącą, która daje uczucie ochrony i bezpieczeństwa. Połączone w niej olejki używano w czasach starożytnych, aby zwiększyć ochronną aurę organizmu, dodanie duszy siły i wytrzymałości. Wiele osób używa White Angelica jako ochronę przed negatywną energią. Zwlaszcza jeśli nie potrafią się przed nią chronić świadomie. (W dużych skupiskach ludzi, w szpitalach, samolotach, autobusach…)