Shakti Magdalena Bodurka

tel.: +48 691 648 097
mówię w: j. polskim, włoskim, rosyjskim, angielskim

Young Living ID: 3822881

Magdalena Bodurka mama, nauczycielka jogi, pasjonatka podróży odkrywania tego co nieznane, magiczne, w wolnych chwilach aktorka i poetka. 

Od 2012 roku na co dzień uczę jogi relaksacyjnej, jestem dyplomowanym nauczycielem jogi Sivananda z tytułem jogi Siromani Klejnot Korony Jogi.
W mojej praktyce dla dobra uczestników, często używam wibracji i aromatów terapeutycznej jakości olejków eterycznych Young Living.
Prywatnie jestem mamą 8 letniego Filippo, który ciągle uczy się odkrywać swoją dziecięcą naturę i wrażliwość. On na granicy nadświadomości, świadomości i podświadomości wybiera zawsze dla siebie aromaty brązowych olejków eterycznych jak Copaiba, Clove, Thieves etc (Wyczuwa je nawet kiedy nie widzi koloru etykietki.) 
Jestem bardzo wdzięczna, że w moim życiu pojawiły się autentyczne i czyste w 100% olejki eteryczne. Dla mnie jakość życia jest najważniejsza, dlatego staram się spożywać najwyższej jakości produkty oraz uznaję tylko najwyższej klasy produkty.
Olejki eteryczne z Young Living pojawiły się w odpowiednim momencie, kiedy otwierałam swoje miejsce do prowadzenia zajęć z jogi. Po wielu latach uczenia w sali gdzie używane były kadzidła szukałam alternatywy dla ich gryzącego dymu i tak zastąpiłam je olejkami eterycznymi.
Mój wybór okazał się bardzo trafny i wielu moich adeptów korzysta z wibracji i dobroczynnego wpływu olejków eterycznych Young Living. Odkąd poznali ich moc i jakość jaką ze sobą niosą! Moc uzdrawiania i niwelowania dyskomfortu w życiu, widocznie poprawiając jego jakość!
Ukończyłam szkołę aktorską Lart Studio w 2007 w Krakowie. Później przez ciekawość świata wyjechałam na 3 miesiące do Włoch, gdzie została tam 4 lata. Ukończyłam szkołę wizażu i kurs aktorstwa w Pescarze.
Jestem też dyplomowanym Uzdrowicielem Pranicznym I-go stopnia.
Jeśli masz podobne zainteresowania i nosisz kulturę dobra w sercu bez względu na wszystko – dołącz do mojego zespołu.
Przeczytaj TUTAJ jak się zapisać i skorzystaj z dowolnego linku do logowania. Wybierz link do osoby, która przyciąga Cię swoją osobowością, a o każdej z nich dowiesz się więcej klikając na jej nazwisko:
Julia Franklink do logowania ID 3905706
Galina Glazowa – Hulistlink do logowania ID 10296926
Zuzanna Ostafin –  link do logowania ID 10580021